טויוטה מציעה ללקוח חווית שימוש אישית וחדשנית, הכוללת, בין היתר, מגוון רחב של אפליקציות כולל גישה ישירה לאפליקציות שימושיות כגון: WAZE, שזאם, מזג אוויר, פנגו, יו טיוב, רדיו אינטרנטי הכולל אינספור תחנות מרחבי העולם ועוד עשרות אפליקציות. מבחר האפליקציות יתעדכן מעת לעת, וניתן למקם את האפליקציות על גבי מסך הרכב לפי ההעדפה האישית. יודגש כי משיקולי שמירה על בטיחות הנהגים, המערכת מאפשרת צפייה בתכני וידאו אך ורק כאשר הרכב בעצירה מוחלטת.

המערכת כוללת גם חיישן תאונה, המחובר למוקד חירום, ומספקת התראות בזמן אמת על תנאי הדרך והנהיגה כגון: חריגה מהמהירות המותרת, מכמונות מהירות, באמפרים, קירבה לבתי ספר ולגנים ציבוריים. חלק מתכונות המערכת המחוברת הוא גם היכולת לעדכן ולדווח בזמן אמת על אירועים בדרך כגון תאונה או מפגע.

המערכת כוללת את כל המידע הרלוונטי לדגם ולרכב הספציפי בו היא מותקנת: הודעות ותזכורות על טיפולים לרכב כולל אפשרות הזמנת טיפולים ישירות מהמערכת, מידע על קריאות לתיקון, היסטורית טיפולים מלאה, מדריך נוריות חיווי, ספר רכב אונליין והדרכות וסרטונים על מערכות הרכב, כדוגמת החלפת גלגל ובדיקת לחץ אויר בצמיגים.

 

 

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות